poniedziałek, 22 lipca 2013

("Heart") Rozdział 31 + info.

Okej, to na początek... Dziękuję wszystkim za kolejne nominacje <3 Miło mi z tego powodu, naprawdę.
Dalej chciałam przeprosić, że czekaliście tak długo, nawet jeśli pisałam w ostatniej notce, że postaram się o szybsze pisanie. Starałam się, naprawdę, jednak przechodzę chyba jakiś kryzys twórczy. Nie dałam rady napisać więcej niż trzy strony i wszystko było takie... do dupy. Kiedyś już tak miałam, trwało to rok, straszne uczucie. Nawet rozmyślałam zamknięcie bloga, patrząc na to, że czas leci, a ja nie dam rady pisać, jakbym miała jakąś blokadę, bo pomysły mam, całą masę, chęci też, ale nie wychodzi. Wyjechałam na wieś na tydzień z nadzieją, że może uda mi się coś tam napisać, bo naprawdę nie lubię zostawiać niedokończonych opowiadań i udało się. Nowy rozdział. Nie wiem kiedy następny, ciężko mi to stwierdzić. Mam nadzieję, że się wam spodoba i naprawdę jeszcze raz przepraszam.
Sherleen.
Rozdział 31
Dom. Taemin zawsze za nim tęsknił, kiedy musiał leżeć w szpitalu. Codziennie marzył, aby w końcu móc do niego wrócić, pozbyć się tego ohydnego szpitalnego zapachu i po prostu przespać się we własnym łóżku. Moment, w którym opuszczał szpital zawsze napawał go radością, bo wiedział, że już naprawdę niewiele dzieli go od zaszycia się w swoim pokoju. Ogarniało go wtedy uczucie wolności, czegoś czego dość ciężko było mu opisać. Tak samo było kiedy cztery dni temu przestąpił próg swojego domu, a później opadł z szerokim uśmiechem na ustach na łóżko, które pachniało po prostu nim, a nie szpitalną sterylnością. I sądził, że już nigdy więcej to się nie zmieni. Zawsze będzie tak samo. Ta sama radość, uczucie ulgi. Tym razem jednak jedna rzecz była inna. Za każdym razem, kiedy go wypisywano to Onew go odbierał i przywoził do domu. To zawsze on patrzył na jego radość, ale teraz jego miejsce zajął Minho i to był chyba główny powód, przez który starszy się do niego praktycznie nie odzywał.
- Hyung, długo jeszcze masz zamiar się tak na mnie złościć? – spytał Taemin, wyrywając się ze swoich rozmyślań i obserwując brata ze swojego zwyczajowego miejsca za stołem. Akurat kończyli jeść śniadanie, a starszy Lee nie wypowiedział do niego ani jednego słowa. To było dość dziwne uczucie. Taemin nie był przyzwyczajony do tak chłodnego traktowania ze strony swojego hyunga. Fakt, wiedział, że powinien go zawiadomić o tym, że go wypisują, ale jednak... Minho był z nim w szpitalu, po co miał zawracać głowę bratu? To tylko powrót do domu. Przejechanie samochodem kilkuset metrów. Nic nadzwyczajnego, a jednak musiało to ugodzić w Onew.
- Hyung, proszę cię. Nie bądź dzieckiem – jęknął, widząc, że starszy wciąż nie ma zamiaru przestać go ignorować. Jinki spojrzał kątem oka na swojego młodszego brata, wlewając do kubka z herbatą gorącą wodę i westchnął. Jemu też nie było łatwo. Nie lubił go ignorować, jednak... Może dla innych, patrzących na tę sytuację z boku, mogłoby się wydawać, że to błahostka, boczenie się o coś nieistotnego, ale nie dla niego. Onew opiekował się bratem od momentu, kiedy ten zachorował. Był z nim zawsze. Pocieszał w szpitalu, dodawał otuchy, zagrzewał do walki i pomagał tlić się nadziei, kiedy ta już powoli zaczynała przygasać. To on też zawsze odbierał brata ze szpitala i do niego zawoził. On, nie ojciec ani matka, którzy przeważnie musieli zajmować się pracą. Robił to Onew, bo w dość krótkim czasie stało się to ich taką małą, braterską tradycją. Nawet kiedy pani Lee mogła odebrać swojego młodszego syna, to i tak tego nie robiła, bo wiedziała, że to działka Onew. Więc, czy teraz Jinki miał prawo być zły na młodszego? Czuć się zraniony? A może po prostu pominięty? Szatyn podejrzewał, że to mieszanka dwóch ostatni odczuć. Takie jakby odgrodzenie. Nie podobało mu się to. Nie lubił, kiedy ktoś zajmował jego miejsce. Nie chciał, aby nagle odstawiono go na bok, bo pojawił się ktoś inny. Fakt, że Onew nie ufał Minho wcale mu nie pomagał. Starał się, próbował jakoś przezwyciężyć swoją niechęć, obawę w stosunku do Choi, jednak tego typu działania jak cztery dni temu kompletnie mu nie pomagały.
- Hyung? – Do uszu Jinkiego ponownie dobiegł głos jego młodszego brata. Chłopak westchnął po raz już nie wiadomo który i w końcu odwrócił w jego stronę, rzucając mu pytające spojrzenie.
- Nie gniewaj się na mnie. Naprawdę przepraszam jeśli poczułeś się zraniony.
Jinki podszedł do stolika, siadając na swoim zwyczajowym miejscu, w dłoni trzymając kubek z parującą herbatą. Przez chwilę wpatrywał się w ciemnobrązową ciecz, aż w końcu podniósł do góry wzrok i spojrzał bratu w oczy,
- Masz rację, Tae, poczułem się zraniony – powiedział w końcu. Młodszy Lee spuść wzrok, czując się nieco zmieszany. Nie oczekiwał takiej odpowiedzi. W zasadzie, to w ogóle żadnej nie oczekiwał, patrząc na to jak jego brat zawzięcie go ignorował przez ostatnie cztery dni, ale nie sądził, że będzie nią potwierdzenie jego słów.
- Dlaczego? – spytał cicho. Chyba nie rozumiał. Może nie do końca, więc chciał wyjaśnień.
- Odbieranie cię ze szpitala to moja działka Tae. To taki... zwyczaj. Nasz własny, braterski, a teraz został on złamany przez Choi. 
Taemin podniósł swój zaskoczony wzrok na starszego, otwierając usta, jakby chciał coś powiedzieć, ale zaraz je zamkną. Nigdy nie myślał w ten sposób. Owszem, lubił kiedy to brat odbierał go ze szpitala, zawsze to robił, jednak nie myślał o tym jak o ich własnym zwyczaju.
- Przepraszam hyung. Naprawdę – powiedział cicho, bo czuł, że właśnie to powinien zrobić.
- Już przeprosiłeś i przyjmuję je, ale... nie sądziłem, że ty widzisz to inaczej.
- Ja... Hyung, ja po prostu nie wiedziałem, że to dla ciebie aż tak ważne. Teraz jak wiem, to zawsze będę po ciebie dzwonić.
- Wcześniej bez tej wiedzy to robiłeś.
- Wcześniej nie miałem do kogo więcej dzwonić. Miałem tylko ciebie i rodziców, ale teraz... Mam przyjaciół, hyung, a Minho to mój chłopak. Po prostu nie czułem potrzeby dzwonienia do ciebie, skoro Minho był obok mnie i miał samochód.
Jinki zacisnął dłoń na swoim kubku, ale zaraz ją rozluźnił, nie chcąc, aby naczynie pękło. Młodszy mógł sobie darować to ostatnie, jednak... cóż, starszy widać nie miał wyjścia, jak tylko pogodzić się z faktem, że teraz jest ktoś jeszcze kto będzie o niego dbać. A co za tym idzie, przejmować połowę jego zwyczajów.
- Wiem, Tae – odpowiedział więc tylko i wstał od stołu, chcąc wrócić do swojego pokoju i napawać ostatnimi dniami urlopu, który sobie wziął. Taemin obserwował brata, uśmiechając się lekko. Wiedział, że starszy nie do końca jeszcze się z tym wszystkim pogodził, ale sądził, że był na dobrej drodze. Kiedy drzwi do pokoju Jinkiego się zamknęły, wstał od stołu, zaczynając zbierać talerze po śniadaniu i wrócił do siebie. W sumie niewiele miał do roboty, więc po prostu położył się na łóżku, wzdychając z zadowoleniem i patrząc na malunek na jego ścianie. Nadal nie mógł przyzwyczaić się do tego, że pani Lee umieściła tam jego twarz, ale już przestał narzekać. Wszystko było lepsze od tej ciągłej bieli szpitalnych ścian. Przekręcił się na brzuch, wtulając twarz w poduszkę, a po chwili sięgnął po swój telefon, sprawdzając skrzynkę odbiorczą.
„1 NIEODEBRANA WIADOMOŚĆ”
Z zainteresowaniem uniósł głowę, wchodząc w sms i uśmiechnął się szeroko, widząc, że to Minho do niego napisał.
„OD: Pabo Żaba;
Hej, piękny, jak ci się spało? „
Taemin parsknął śmiechem na określenie jakim zwrócił się do niego starszy i szybko zaczął pisać odpowiedź.
„DO: Pabo Żaba;
Cześć Pabo, a dobrze tak w sumie. Piękny? Nie wiedziałem, że jesteś taki... pabo ^,^”

„OD: Pabo Żaba;
To był komplement. Powinieneś się zarumienić, mówiąc, że wcale nie jesteś piękny, a ja próbować przekonać cię, że jest inaczej, Tae  >.>”

„DO: Pabo Żaba;
Mówisz poważnie? Dawno się tak nie uśmiałem, Minho :P”

„OD: Pabo Żaba;
Oczywiście, że poważnie! >.< Ja zawsze mówię poważnie Tae, powinieneś to wiedzieć”

„DO: Pabo Żaba;
Ekhem, no to cóż... wyszło zabawnie :P”

„OD: Pabo Żaba;
Dobra, nieważne. Jinki wciąż się do ciebie nie odzywa?”

„DO: Pabo Żaba;
Dzisiaj się odezwał i chyba już jest okej :D”

„OD: Pabo Żaba;
Czyli, że nie będzie miał nic przeciwko, jeśli zabiorę cię na randkę? :)”

Taemin automatycznie usiadł na łóżku, patrząc na ekran swojego telefonu i uśmiechając się szeroko. Randka? Z Minho? Ich pierwsza... Szybko wcisnął przycisk dzwonienia i przyłożył urządzenie do ucha, zrywając się z miejsca.
- O której i gdzie? – spytał, jak tylko usłyszał, że Minho odebrał. Starszy zaśmiał się cicho po drugiej stronie słuchawki, odpowiadając:
-Powiedzmy, że za godzinę, a gdzie, to się jeszcze okaże.
- Czyli, że jeszcze nie wiesz?
- Cóż, niespodzianka.
- Niespodzianka?
-Yep, więc jak? Mam rozumieć, że się zgadzasz?
- I tak się nudzę w domu, więc pewnie, czemu by nie? – odpowiedział Tae, niby to od niechcenia, ale tak naprawdę bardzo cieszył się na tę randkę. Spędzenie całego dnia z Minho, poza szpitalem i już jako para, a nie przyjaciele było czymś co chciał zrobić już od dawna.
- To będę u ciebie za godzinę i, i tak wiem, że jesteś podekscytowany – usłyszał po drugiej stronie. Już miał zamiar coś powiedzieć, jednak starszy zdążył się rozłączyć.
- Głupia Żaba – wymamrotał, patrząc na wyświetlacz telefonu. Dopiero po kilku minutach dotarło do niego, że zamiast się ubierać, to stał jak kołek na środku pokoju, więc odrzucił komórkę na łóżko i zaczął przeglądać swoje rzeczy w szafie. Nie wiedział w co miałby się ubrać. Poważnie. Może i był chłopakiem, ale mimo wszystko chciał dobrze wyglądać na swojej pierwszej randce. Dlatego połowę czasu do przyjazdu Minho zajęło mu grzebanie w swojej szafie, selekcjonowanie nadających się do nałożenia, a kompletnego uosobienia wiochy rzeczy i w końcu wybranie zwykłych, czarnych dżinsów, idealnie opinających jego tyłek i szczupłe nogi oraz wygodnego, sięgającego mu do połowy pośladków, szarego swetra. Prosto, wygodnie, no i co najważniejsze, to dobrze w tym wyglądał. Poczesał jeszcze swoje długie włosy, związując je w koński ogon. Idealnie.
- Tae, chciałbyś... Wybierasz się gdzieś? – usłyszał nagle i odwrócił się w stronę drzwi, zauważając Onew, który obecnie obrzucał wzrokiem stertę ciuchów piętrzących się na łóżku młodszego.
- Hyung, właśnie miałem do ciebie iść. Minho zabiera mnie na randkę – oznajmił, spuszczając nieco wzrok z lekkiego zażenowania. Tak jakoś... Cóż, nie był przyzwyczajony do mówienia o takich rzeczach. Onew umieścił spojrzenie swoich brązowych oczu na młodszym chłopaku i przekrzywił głowę na bok.
- Kiedy?
- Zaraz. Ma po mnie przyjechać.
- Dokąd?
- Jeszcze nie wiem.
- Na jak długo?
- Hyung! To jakieś przesłuchanie?! – zirytował się Tae, kiedy padło kolejne pytanie. Nagle poczuł się jak jakiś dzieciak. Albo co gorsza, dziewczyna.
- Okej, okej! – Onew uniósł do góry ręce w geście obrony, ale mimo to uśmiechał się.
- Nie wiem, o której wrócimy. Nic w sumie nie wiem. Dowiem się później, ale proszę cię, nie wydzwaniaj do mnie, okej? Nie jestem dzieckiem, ani tym bardziej jakąś głupią nastolatką, którą trzeba się zajmować.
- Wolałbym...
- Hyung, proszę.
- Ech, no dobra. Ale masz do mnie zadzwonić w razie co. Będę ciągle przy telefonie.
- Wiem, dzięki – Taemin posłał mu lekki uśmiech i w tym momencie rozległ się dzwonek domofonu. Automatycznie wybiegł z pokoju, otwierając i poprawił swój sweter, czekając cierpliwie przy drzwiach. Był wdzięczny Onew, że ten obiecał mu, nie dzwonić. Cóż, już nie raz się zdarzało, że zaraz po wyjściu ze szpitala, starszy wydzwaniał do niego za każdym razem, kiedy ten wychodził gdzieś z domu. Wiedział, że brat się o niego martwi, ale z Minho był przecież bezpieczny, prawda?
Kiedy w końcu usłyszał pukanie do drzwi, otworzył je szybko z szerokim uśmiechem, aby zaraz stanąć twarzą w twarz z ubranym w ciemne dżinsy i niebieską koszulę Minho.
- Hej – odezwał się brunet, obrzucając spojrzeniem Tae.
- Hej – odpowiedział młodszy, uśmiechając się jeszcze szerzej, a później złapał go za dużą dłoń, niemal wciągając go do środka. Minho zaśmiał się pod nosem, posłusznie wchodząc do środka i przywitał się z Jinkim, który obserwował ich, stojąc w wejściu do pokoju Taemina.
- Myślę, że Taemin nie chciałby, abyś teraz wszedł do jego pokoju, sądząc po bałaganie, jaki w nim panuje – powiedział starszy Lee, widząc, że Minho kieruje się w tę stronę. Taemin automatycznie doskoczył do swojego chłopaka, łapiąc go za ramię i pociągnął do salonu, sadzając go na kanapie.
- Tak, hyung ma rację. Lepiej będzie jak poczekasz tutaj. Chyba, że wolisz już iść.
- A wszystko załatwiłeś co miałeś zrobić?
- W sumie to tak...
- No to możemy od razu iść – zaśmiał się Choi, wstając z powrotem za kanapy. Widział, że Taemin lekko się denerwuje. Czyżby stres przed pierwszą randką? On sam także się stresował. Nie był z nikim od czasów kiedy chodził z Taeyeon. Już w sumie nawet nie pamiętał jak to jest być na randce. Mimo to, cieszył się. W końcu będzie mógł spędzić więcej czasu z Taeminem, zbliżyć się do niego i nie będzie to ograniczone szpitalem i plączącymi się wszędzie pielęgniarkami albo Onew. W końcu będą mogli być po prostu sami i podobała mu się ta myśl. Nawet bardzo.
- Więc chodźmy – młodszy Lee uśmiechnął się do niego, wyciągając w stronę Choi swoją dłoń. Starszy automatycznie za nią chwycił, kierując się do wyjścia. Zerknął na ich złączone dłonie. Taemin miał małą dłoń, jednak idealnie pasującą do jego. Była też nieco chłodniejsza, ale brunet mógł ją ogrzać swoją, zawsze ciepłą. „Czy to nie tak właśnie powinno być?” – pomyślał, kiedy zamykali za sobą drzwi. Powoli poszli do windy, nie zamieniając między sobą ani jednego słowa. Jakoś tak nie potrzebowali tego. Po prostu wystarczyło im, że trzymali się za ręce, wychodząc spokojnie z parkingu i podchodząc do samochodu.
- Więc... gdzie mnie zabierasz? – spytał Taemin, kiedy już siedział w samochodzie starszego.
- Zobaczysz, ale myślę, że ci się spodoba – odpowiedział Minho, zapinając mu pas. Taemin uśmiechnął się na ten gest. Sam mógł to zrobić, a jednak podobało mu się, to że to Minho zapiął mu pas.
- A jeśli się nie spodoba?
- Zawsze będziemy mieć drugą randkę, aby ją naprawić.
- A jeśli nie zgodzę się na drugą randkę?

- Zgodzisz – powiedział pewnie starszy, pochylając się i delikatnie muskając jego usta swoimi. Oboje poczuli jak po ich ciałach przebiegł elektryzujący dreszcz na ten, w sumie, mały kontakt. Taemin od razu oddał pieszczotę, przymykając oczy, a później je otworzył, kiedy Minho się odsunął, zapinając swój pas i ruszając. Ich pierwszą randkę czas zacząć. 

27 komentarzy:

 1. Więc jestem pierwsza ^^ Jak fajnie xD
  Rozdział boski, nie ukrywam, że długo na niego czekałam ;)
  Czekam z niecierpliwością, co się dalej stanie :D

  Dużo Weny <3
  H W A I T I N G <33 ! ! ! ! ! ! ! ! !

  OdpowiedzUsuń
 2. Przeczytaj sobie ze dwa razy jeszcze i popraw błędy albo weź betę. Sam rozdział... Szału nie ma, dupy nie urywa. Zero humoru, który wywołałby mi uśmiech na twarzy, zero napięcia czy czegoś...tego czegoś. Jestem zawiedziona, patrząc na to, ile czasu czekaliśmy, a ja nie mogę powiedzieć, że to jest chociażby urocze i bóg wie jakie jeszcze zajebiste. Pisałaś dobrze, teraz to się schrzaniło, nie wspominając już o błędach. Myślę, że skoro proponujesz innym betowanie, sama jesteś w stanie takie drobnostki poprawić.
  Hm... Jaka byłaby jeszcze moja rada, choć nie chcę wyjść po prostu na hejtera...?
  Może to zabrzmi brutalnie, ale jeśli masz tak pisać kolejne rozdziały, lepiej żebyś bloga zamknęła, kiedy jeszcze ludzie nie poczuli takiego niesmaku i będą wspominać cię dobrze jako pisarkę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No proszę, w końcu jakaś porządna krytyka *^*
   Cóż, co do błędów, skoro mówisz, że są powinnaś mi je wskazać jeśli aż tak rażą. Co do mojego betowania, to nie rzadko już to robię.
   Schrzaniłam się? Może i racja. Sama uważam, że moje teksty są do dupy, ale sądzę, że akurat skiepszczenie się nowych rozdziałów, to wina kryzysu, który mnie dopadł. Cóż, tak już bywa. Dziękuję za potwierdzenie tego, co już wiedziałam od jakiegoś czasu. Wybacz, że wywołałam u ciebie zawód i niesmak - jak to określiłaś. Niestety nic na to nie poradzę.
   Jeśli natomiast chodzi o zamknięcie bloga, to zapewne nastąpi to po skończeniu "Heart", a zostało naprawdę mało rozdziałów.
   Dziękuję jeszcze raz za szczerą opinię. Hejtem bym to raczej nie nazwała. Widać, moja przygoda z yaoi powoli dobiega końca ;3
   Tak więc - jeśli masz wciąż ochotę, to zapraszam do czytania i komentowania kolejnych rozdziałów/shotów, które się tu ewentualnie pojawią, a jeśli już jej nie masz, to dziękuję za czas poświęcony na te moje... wypociny ;3
   Pozdrawiam, Sherleen ;3

   Usuń
  2. Moze faktycznie nie jest tak jak bylo kiedys, ale to naturalne, w koncu mialas dluga przerwe w pisaniu^^ i teraz po prostu potrzeba czasu, zeby wrocic do formy. Czemu chcesz odrazu zamykac itp.? Nikt nie jest maszynka do pisania, nie musisz sie produkowac tyle co kiedys, nie koncz niczego definitywanie. Mozesz przeciez pisac rzadziej i tyle.
   Jeszcze jedna sprawa- Anonimie- powyzej, "lepiej zamknij bloga"(?) Ja tez Ci cos powiem lepiej-wypie&dalaj- jestes hejterem. Wiesz czemu? Bo potrafisz jedynie wylewac swoja frustracje~
   A Tobie Sherleen zycze milego dnia i powrotu do formy. Jezeli chodzi o bledy to mysle, ze chodzi glownie o powtorzenia~ nie zrazaj sie robaczku^^ po prostu pisz~
   <3<3<3<3<3<3<3<3<3

   Usuń
  3. Przepraszam, ale muszę to napisać.
   Co do anonima na początku- może i nie jesteś "hejterem", wyrażasz swoje zdanie, ale też chcę wyrazić swoje. Sherleen nie jest profesjonalnym pisarzem, itd., pisze dla naszej przyjemności i pewnie dla swojej pasji. Jestem jej wdzięczna i rozumiem, że może mieć "kryzys". W książkach często są gorsze momenty. Cały czas napięcie? Bez przesady, jesteśmy tylko ludźmi i są gorsze momenty, chociaż rozdział i tak mi się podobał. Jest mi smutno, że chcesz przestać pisać tutaj... Co do błędów... Mam obsesję na tym punkcie, ale tutaj nie zwracam uwagi, bo jestem za bardzo przejęta tekstem ;3 Taka mała, nie - wielka miłość do Twojego bloga ;33 I na koniec muszę to napisać: Nie zamykaj bloga i nie przestawaj dla nas pisać ;C Nie musisz dodawać często, nikt od Ciebie tego nie wymaga. Mogą być gorsze momenty, ale pamiętaj- NIE JESTEŚ PROFESJONALISTĄ I JESTEŚ TYLKO CZŁOWIEKIEM :( Bardzo, bardzo mi przykro i dziękuję za ewentualne przeczytanie tak długiego postu. To mój pierwszy, ze dwa dni temu Cię znalazłam i "Heart" mam przeczytany pomimo braku nadmiaru czasu we wakacje :D Weny życzę! <3

   Usuń
 3. Jakie to śliczne *-* Czekałam tak długi czas na kolejny rozdział, to dla mnie jest bardzo miłe. Według mnie, nie musisz przepraszać - jeśli coś jest dobre, trzeba na to poczekać. Życzę weny <33

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo, bardzo, ale to bardzo słodki rozdział :3 Faktycznie, kilka błędów jest, ale tak bardzo kocham twoje opowiadania, że mnie to nie razi :DDDD
  Tak długo czekałam i nareszcie! ^^
  Nie mogę się doczekać kolejnego rozdziału ^^
  Duuuuuużo weny i chęci pisania <3
  Sherleen Hwaiting! ^^

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale miałam radochę, jak zobaczyłam, że dodałaś kolejny rozdział. :) Stęskniłam się za tym opowiadaniem.^^ Trochę wstyd mi się przyznać, ale potrzebowałam chwilę, by przypomnieć sobie całą fabułę... Na szczęście szybko minęło moje zaćmienie i mogłam cieszyć się kolejnym rozdziałem.^^

  Okropnie polubiłam Onew w tym opowiadaniu. Jakoś z nim najbardziej się utożsamiam i przez to mam ochotę kopnąć Minho w ten szczupły tyłek. Biedny Jinki... :'(

  Zdążyłam już pokochać to opowiadanie, więc mam nadzieję, że nie myślisz o zamknięciu bloga... To by było straszne. Mogę czekać na kolejne rozdziały nawet po kilka miesięcy, ale mam nadzieję, że mimo wszystko się pojawią. Hwaiting i się nie poddawaj.^^

  No i muszę nawiązać do posta anonimowego, bo inaczej nie byłabym sobą. Ja zawsze mam problemy z wyłapywaniem błędów,a już szczególnie gdy wciągam się w fabułę, a że tak było i tym razem :) to zupełnie nie mogę ustosunkować się do poprawności językowej. Zresztą i tak nie jest ona moją mocną stroną. :P Nieraz widziałam na rożnych stronach sporo podstawowych błędów i sama staram się pokazać je autorowi. Tylko, że ja nigdy nie robiłam tego za pomocą takich słów, jakich użył szanowny "anonimowy". Rozumiem, że nie każdemu może podobać się rozdział, ale czy trzeba od razu sięgać po słowa typu: "schrzaniło się" i "dupy nie urywa"? Dla mnie nie brzmi to zbytnio kulturalnie... Poza tym w komentarzu tym nie było żadnych konkretów. Równie dobrze "anonimowy" mógł w ogóle nie przeczytać tego rozdziału, a tylko mieć ochot,by pomarudzić. Swoją drogą, jestem ciekawa, czy "anonimowy" zostawił jakikolwiek komentarz pod poprzednimi rozdziałami. Krytykować to zawsze najłatwiej. Szczególnie gdy jest się anonimowym.

  Sorka, że tak mało o rozdziale, ale pan "anonimowy" za bardzo mnie pochłonął... Mi się naprawdę podobało i nie mogę się doczekać tej randki.^^ Zresztą dalsze losy JongKey też nie są mi obojętne.^^

  Weny~~

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z Tobą do momentu aż napisałaś o tym, że "najłatwiej krytykować zwłaszcza będąc anonimowym"... Ja uważam, że to nie tego kwestia... Jak ma pokazać kim jest? Mieć konto tutaj? Ja nie mam, bo jest mi to najzwyczajniej niepotrzebne. Proszę was, on/ona wyraził swoje zdanie... Po prostu mnie to denerwuje jak ktoś pisze, że obraża, bo jest anonimowy i tak łatwo. Jak na Asku napisałam parę "pytań" wyrażając swoje zdanie to od razu, że "anonimy to tylko hejtują". Grrrr, nawet nie mam konta na Asku, więc jak mam "odznaczyć anonima"?!;c To taki mój mały "bulwers", przepraszam. Co nie zmienia faktu, że (tak jak napisałaś) można to kulturalniej zrobić. Anonim nie musiał od razu pisać, że powinnaś zamknąć bloga, że "dupy nie urywa", bo tak najzwyczajniej nie wypada. Przecież można grzeczniej, nie urażając zbytnio :c

   Usuń
 6. yaaa! tak długo czekałam i wreszcie coś jest ^^ xdd
  rozdział co prawda krótki, ale za to rozpalił jeszcze większą ciekawość ^^
  weny! hwaiting!!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Zmieniło się mnóstwo od lipca zeszłego roku, czasem mnie to przytłacza, ale nie, Twój sposób pisania pozostał bez zmian. Przynajmniej ja nie potrafię wyczuć zmiany w treści, budowaniu sytuacji, czy dobrze słów. Jeśli chodzi o błędy - każdemu się zdarzają. ;)
  Podobała mi się scena między Onew a Tae. Nie dziwię się starszemu Lee, że poczuł się zraniony - pogodzenie się z byciem zastąpionym przez kogoś innego nie jest łatwe.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie sądziłam, że Onew będzie tak odczuwał ten "spadek" w hierarchii Taemina, chociaż przyzwyczajenia sprzed lat robią swoje. Ale sądzę, że z czasem jakoś się tym Tae podzielą (jakkolwiek to brzmi).
  Słodko z tą randką wyszło :D Jestem strasznie ciekawa gdzie go zabiera i jak się wszystko potoczy. Jej, trzymam kciuki za udaną randkę.
  Pozdrawiam ;3

  OdpowiedzUsuń
 9. Ojeju tyle na to czekałam ! Dziękuję, cudowne jak zwykle!

  OdpowiedzUsuń
 10. Tak długo czekałam < 333
  Piękne i słodkie jak zawsze ; D

  OdpowiedzUsuń
 11. Nawet nie wiesz jak się cieszę, że wróciłaś. Dziękuję i weny życzę <3

  OdpowiedzUsuń
 12. Świetnyyyyy rozdział nie mogę doczekać się następnego bosssskieee :D

  OdpowiedzUsuń
 13. Yay, nowy rozdzialik,jak miło było przeczytac.
  Po jakims miesiącu nei wchodzenia (leń) weszłam dziś i prosze, nowy rodział mnei ominął, to musiałam nadrobić.
  Mam też nadzieję, że poprzednie opowiadania, któe wciąż są na etapie 'on-going' będą kontynuowane.
  -chuchu

  OdpowiedzUsuń
 14. Komentarz dodaję pierwszy raz :) Chciałam Ci powiedzieć, że piszesz wspaniałe opowiadania i zdecydowanie jesteś najlepszą pisarką yaoi w internecie ! ;D Wszystko opisujesz tak dokładnie, że nigdy nie mam problemu z tym aby wczuć się w uczucia i emocje postaci. Chciałam Ci ogólnie podziękować za to :* Zauważyłam że ten rozdział dodałaś prawie miesiąc temu, więc bardzo, bardzo, bardzo proszę o następny ! Życzę Ci abyś miała jak najwięcej weny w tym co robisz i żeby ona nigdy Cię nie opuszczała ! Powodzenia ! *.*

  OdpowiedzUsuń
 15. Nominowałam cię do L.B.A więcej info na
  http://dong-hae-superjunior.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. Jezu to już koniec, to było takie WSPANIAŁE <3333333333
  Zakochana od pierwszego rozdziału *_* Miałaś świetny pomysł :*
  Przeczytałam wszystkie dostępne historie i pragnę więcej. Niech twoja wspaniała wena nigdy Cię nie opuszcza :D <33333

  OdpowiedzUsuń
 17. Powiem szczerze, że rozdział szału nie robi jak poprzednie, ale i tak mi się podoba :) Onew biedny, zawsze odbierał brata, a teraz.... smutne to, ale oby się pogodził, że Temin ma teraz przyjaciół i chłopaka, którzy będą o niego dbać, ale też niech Tae nie zapomina o swoim cudownym bracie ^^ Ach, pierwsza randka Minho i Tae mmmm.... jestem ciekawa jak ją spędzą ^^
  Życzę dalszej wspaniałej weny! <3 Hwaiting! ^^

  OdpowiedzUsuń
 18. Boziu... Pisałam już komentarz, w którym mówiłam, że kocham Twoje opowiadania...I powtórzę! KOCHAM TWOJE OPOWIADANIA! <3 Normalnie... aż brak słów. w sumie to żadne słowa by nie mogły opisać tego, co mam do powiedzenia odnośnie tego, co przeczytałam. 31 odcinków w 1 dzień, uwierzysz? pochłonęłam je ze śmiechem, łzami, radością i smutkiem... a nawet i złością w niektórych momentach! Boziu, czekam na kolejne odcinki tego cudownego opowiadania! Jak i innych! Weny, weny, weny! ^.^

  BuŹka! ;*

  OdpowiedzUsuń
 19. Kiedy będą następne rozdziały? :C Tyle już nie dodajesz. Umrę od czekania! xD
  Kocham twoje opowiadania <3 Weny! ^^

  OdpowiedzUsuń
 20. Ceny życzę k.

  OdpowiedzUsuń
 21. Hej :) będzie jeszcze kontynuowane?
  PROSZĘ ! :C
  Akurat teraz... :( proszę :(
  Chociaż 1 rozdział z ich randką :3 :c
  Jak możesz to odpowiedz czy będzie,bałam! :c

  OdpowiedzUsuń
 22. Oooo.. minęło już tak dużo czasu i nie ma nowego rozdziału.. *płacze *
  Piękne opowiadanie.. takie pełne uczuć. - czasami nawet sama czułam takie klucia w okolicach serca -
  Pojawisz się jeszcze tutaj i dasz coś nowego prawda..?

  OdpowiedzUsuń